• Banner

Zestawy HPS | MH
Zestawy HPS | MH które zapewniają roślinom wysokiej jakości światło do rozwoju

Zestawy HPS | MH

Oświetlenie HPS jest bardzo popularne w śród growerów uprawiających swoje rośliny. Nie jest to zaskoczenie, dzięki lampom HPS można uzyskiwać wspaniałe rezultaty. Żarówki HPS dzięki swojej barwie pomarańczowej szczególnie świetnie sprawdzają się na fazę kwitnienia. Każde tego typu żarówki wymagają odpowiedniego zasilacza oraz odbłyśnika aby jak najbardziej światło trafiało do roślin.

Oświetlenie MH posiada specjalną barwę biało-niebieską którą uwielbiają rośliny kiedy są w fazie wzrostu. Dlatego jeśli zależy Ci aby osiągnąć maksimum z twoich roślin to warto zainteresować się lampami MH. Do takich lamp również wymagany jest odpowiedni zasilacz oraz odbłyśnik dla lepszego doświetlenia roślin.

W naszym sklepie znajdziesz specjalne przygotowane zestawy HPS i MH które są już odpowiednio skonfigurowane, zawierają odpowiednie zasilacze oraz odbłyśniki. Wystarczy, że zainstalujesz w swoim pomieszczeniu taki zestaw i możesz uprawiać swoje rośliny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowych zestawów HPS oraz MH

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Śledź nas na Facebooku