• Banner

Nawozy
Specjalistyczne nawozy organiczne i mineralne dzięki którym znacząco zwiększysz plony

Nawozy

Specjalistyczne nawozy zostały stworzone po to aby rośliny rosły zdrowo bez żadnych niedoborów wyciskając maksimum potencjału genetycznego. Jeśli chcesz osiągać duże plony, to oprócz odpowiednio dobranego sprzętu warto jest wybrać nawozy dzięki którym zapewnisz odpowiednie pierwiastki swoim roślinom. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór najlepszych producentów nawozów mineralnych i organicznych które dają świetne rezultaty w uprawach pod lampami oraz pod gołym niebem. W ofercie sklepu GanjaBox.pl znajdziesz również nawozy przeznaczone do uprawy hydroponicznej, jeśli jesteś zwolennikiem upraw bezglebowych. Nawozy które znajdziesz u nas przeznaczone są dla początkujących growerów jak i dla bardziej zaawansowanych. Posiadamy gotowe zestawy nawozów na fazę wzrostu i kwitnienia, a także stymulatory które zwiększają objętość kwiatów oraz różnego rodzaju inne preparaty wspomagające rozwój i ochronę roślin.

Jest 716 produktów.

Pokazano 1-12 z 716 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: Plagron 7634

Marka: Plagron

Plagron Alga Bloom 0,5L

Recenzje: 0

Preparat Plagron Alga Bloom 0,5L został opracowany przez specjalistów którzy wiedzą czego oczekują hodowcy. Jest to bardzo skuteczny środek.

Cena 39,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: Aptus 76354

Marka: Aptus

Aptus AL-IN-ONE LIQUID 50ml

Recenzje: 0

Świetny nawóz na wzrost oraz kwitnienie. Aptus AL-IN-ONE jest bardzo skutecznym preparatem który został przetestowany przez wielu growerów.

Cena 16,88 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: BIOTABS 464433

Marka: Biotabs

BIOTABS 1szt. tabletki

Recenzje: 0

Świetny nawóz w tabletkach BIOTABS który może być stosowany na cały cykl uprawy. Hodowcy często sięgają po tego typu tabletki i uzyskują świetne rezultaty.

Cena 6,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: GHE 654765

Marka: GHE

GHE pH Down proszek 25g

Recenzje: 0

Kontroluj pH swojego roztworu dzięki niezwykle skutecznemu preparatowi GHE pH Down 25g. Teraz będziesz mógł łatwo i skutecznie obniżyć pH.

Cena 15,50 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku