• Banner

Metrop
Nawozy do uprawy roślin marki Metrop

Metrop

Metrop produkuje wysokiej jakości preparaty przeznaczone dla rolnictwa, ogrodnictwa i fanów domowych upraw. Przez wiele lat ciągłego rozwoju Metrop stworzyło nawozy i dodatki które rośliny świetnie wchłaniają podczas fazy wzrostu i kwitnienia. Preparaty są produkowane przez wykwalifikowanych fachowców  mając do dyspozycji dwa laboratoria, dlatego nawozy Metrop charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Growerzy często wybierają te preparaty ponieważ są skuteczne i powodują zwiększenie plonów. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości produkty Metrop, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: Metrop 54564

Marka: Metrop

Metrop Enzymes 1L zdrowe podłoże

Recenzje: 0

Bardzo dobry preparat który powoduje, że korzenie rosną silne i pobierają maksymalnie substancje odżywcze. Metrop Enzymes 1L to bardzo pożądany preparat w śród growerów.

Cena 114,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: Metrop 43644

Marka: Metrop

Metrop MR2 Bloom 1L kwitnienie

Recenzje: 0

Składniki odżywcze zawarte w preparacie Metrop MR2 Bloom 1L znakomicie działają na kwitnienie roślin. Hodowcy dzięki temu preparatowi uzyskują świetne wyniki w uprawie.

Cena 149,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: Metrop 35332

Marka: Metrop

Metrop MR2 Bloom 5L kwitnienie

Recenzje: 0

Ten nawóz zaspokoi nawet najbardziej wymagających hodowców. Dzięki niemu możesz osiągnąć świetne wyniki w uprawie roślin. Metrop MR2 Bloom 5L przeznaczony jest na fazę kwitnienia.

Cena 507,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku