• Banner

Hydroponika aeroponika
Zestawy hydroponiczne, aeroponiczne do uprawy roślin dzięki którym osiągniesz maksymalne rezultaty

Hydroponika aeroponika

Uprawa hydroponiczna czy aeroponiczna jest nieco bardziej wymagająca niż uprawa w zwykłej glebie, jednak może dać spektakularne efekty w postaci dużych plonów. Kiedy zdecydujesz się na uprawę hydro/aero, na neutralnym biologicznie podłożu, to wymaga to odpowiedniego systemu. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć najpopularniejsze systemy hydroponiczne/aeroponiczne sprawdzonych producentów dzięki czemu masz gwarancje, że dany system będzie bardzo dobrze się sprawował. Gotowe systemy zawierają specjalny zbiornik, tace, doniczki na rośliny, oraz pompy wody i dodatkowe akcesoria które są niezbędne do rozprowadzania wody wzbogaconej odpowiednio nawozami. Znajdziesz u nas w miarę tanie zestawy hydroponiczne do domowych upraw, oraz wieloczęściowe, profesjonalne zestawy do upraw komercyjnych o wysokiej wydajności działania i pełnej automatyzacji obsługi, trzeba jedynie przygotować odpowiednią ilość pożywki do podlewania roślin. Sprawdź nasze zestawy hydroponiczne/aeroponiczne które posiadamy w naszym sklepie.

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-12 z 50 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: GHE 56444

Marka: GHE

System aeroponiczny AeroFlo 10 GHE

Recenzje: 0

Legendarny wzrost i plony są głównymi zaletami systemu AeroFlo. Niezliczeni hodowcy, naukowcy oraz inżynierowie z całego świata zgadzają się, że żaden inny system hydroponiczny nie zapewnia tak szybkiego wzrostu oraz tak obfitych plonów.

Cena 1 289,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: GHE 55099

Marka: GHE

System aeroponiczny AeroFlo 14 GHE

Recenzje: 0

Legendarny wzrost i plony są głównymi zaletami systemu AeroFlo. Niezliczeni hodowcy, naukowcy oraz inżynierowie z całego świata zgadzają się, że żaden inny system hydroponiczny nie zapewnia tak szybkiego wzrostu oraz tak obfitych plonów.

Cena 1 303,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku