• Banner

  • Nowy

Lumatek ATTIS 200W LED

Lumatek 65778
Ocena 

Chwalony przez wielu użytkowników panel LED Lumatek ATTIS 200W z pewnością spełni oczekiwania wymagających growerów.

1 599,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Dzięki postępowi w technologii i wydajności opraw, wysokiej jakości oświetlenie ogrodnicze LED jest obecnie wiarygodną opcją oferującą znaczny zwrot z inwestycji. Ogrodnicze rozwiązania Lumatek z pełnym spektrum LED równoważą jakość światła (spektrum) z ilością światła (intensywnością i czasem trwania) wystarczającą do zapewnienia oświetlenia z jednego źródła dla całego cyklu wzrostu, od okresu wegetacji po okres kwitnienia.

Lumatek Attis to seria świateł LED z pełnym spektrum działania, w którym znajdują się górne diody LED LUMLED i sterowniki Lumatek. Ta lekka oprawa jest dostępna w wersjach 300 W (powierzchnia 1 m2) i 200 W (powierzchnia 0,8 m2) i jest idealna jako jednostkowe lub uzupełniające oświetlenie do uprawy, w celu rozmnażania, wegetacji i kwitnienia okresów upraw wewnętrznych.

Szereg diod LED tworzy równomierny rozsył światła w niewielkiej odległości od plonu, umożliwiając dobrą rozświetlenie bez punktów zapalnych i nadmiernego ciepła. Innowacyjny radiator i zastosowanie pasywnej konwekcji wyeliminowało potrzebę stosowania wentylatora, zmniejszając poziom hałasu i znacznie zwiększając żywotność urządzenia, ponieważ nie ma ruchomych części.

Attis jest wysoce wydajną oprawą oświetleniową z modelem 200 W, wytwarzającą 460 µmol / s PPF cultivators przy skuteczności 2,3 µmol / J (wydajność oprawki) i idealną do uprawy o powierzchni 0,8 x 0,8 m.

Pełne spektrum
Rozwiązania Lumatek LED do oświetlenia rosną wykorzystują mieszankę białych, ciemnoczerwonych i dalekiej czerwieni diod LED, aby wytworzyć wysoce wydajne źródło światła zostało skalibrowane w celu zapewnienia wysokiej intensywności, stabilności i równomiernej mocy wyjściowej dla optymalnej absorpcji światła

Poprzednie generacje lamp LED do uprawy wykorzystywały mieszaninę niebieskich i ciemnoczerwonych diod LED, aby celować w szczyt absorpcji chlorofilu. Chociaż rozwiązania te działały odpowiednio, brakowało im ważnych widm dla wysokiej jakości wzrostu roślin, brakowało penetracji przez gęste szczyty roślin i zapewniało słabą widoczność do kontroli i utrzymywania pomieszczeń do uprawy.

Chłodzenie pasywne
Innowacyjny projekt i postęp w technologii LED firmy Lumatek spowodowały, że stosowane diody LED o dużej mocy dzięki pasywnemu chłodzeniu konwekcyjnemu. Konstrukcja, która nie zawiera wentylatorów oznacza brak ruchomych części, dzięki czemu oprawy LED Lumatek są wyjątkowo wytrzymałe, o długiej żywotności i działają cicho.

W skład zestawu wchodzą:

- 1x Attis 200W LED
- 1x Kabel zasilający
- 2x wieszaki na kable
- 1x Instrukcja
 

Specyfikacja:

- Skuteczność: 2,3 µmol / J
- PPF: 460 µmol / s
- Napięcie wejściowe: 220–240 V, 50–60 Hz
- Pobór mocy: 200 W
- Powierzchnia oświetlenia: 0,8 x 0,8 m
- Żywotność: 60 000 godzin
- Dystrybucja światła: 110 °
- Źródło światła: LUMLED Diody
- Możliwość przyciemniania: 20% -40% -60% -80% -100%
- Waga: 3,9 kg
- Wymiary: 508 x 508 x 86 mm
- Spektrum: pełne spektrum +

Szczegóły produktu
Lumatek 65778
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Lumatek ATTIS 200W LED

Lumatek ATTIS 200W LED

Chwalony przez wielu użytkowników panel LED Lumatek ATTIS 200W z pewnością spełni oczekiwania wymagających growerów.

Napisz swoją opinię
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku