• Banner

  • Nowy

Lumatek ATTIS 300W LED

Lumatek 565544
Ocena 

Stosując panel LED Lumatek ATTIS 300W możesz być pewny, że Twoje rośliny będą znakomicie się rozwijać.

2 462,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Dzięki postępowi w technologii i wydajności opraw, wysokiej jakości oświetlenie ogrodnicze LED jest obecnie wiarygodną opcją oferującą znaczny zwrot z inwestycji. Ogrodnicze rozwiązania Lumatek z pełnym spektrum LED równoważą jakość światła (spektrum) z ilością światła (intensywnością i czasem trwania) wystarczającą do zapewnienia oświetlenia z jednego źródła dla całego cyklu wzrostu, od okresu wegetacji po okres kwitnienia.

Lumatek Attis to seria świateł LED z pełnym spektrum działania, w którym znajdują się górne diody LED LUMLED i sterowniki Lumatek. Ta lekka oprawa jest dostępna w wersjach 300 W (powierzchnia 1 m2) i 200 W (powierzchnia 0,8 m2) i jest idealna jako jednostkowe lub uzupełniające oświetlenie do uprawy, w celu rozmnażania, wegetacji i kwitnienia okresów upraw wewnętrznych.

Szereg diod LED tworzy równomierny rozsył światła w niewielkiej odległości od plonu, umożliwiając dobrą rozświetlenie bez punktów zapalnych i nadmiernego ciepła. Innowacyjny radiator i zastosowanie pasywnej konwekcji wyeliminowało potrzebę stosowania wentylatora, zmniejszając poziom hałasu i znacznie zwiększając żywotność urządzenia, ponieważ nie ma ruchomych części.

Attis jest wysoce wydajną oprawą oświetleniową z modelem 200 W, wytwarzającą 460 µmol / s PPF cultivators przy skuteczności 2,3 µmol / J (wydajność oprawki) i idealną do uprawy o powierzchni 0,8 x 0,8 m.

Pełne spektrum
Rozwiązania Lumatek LED do oświetlenia rosną wykorzystują mieszankę białych, ciemnoczerwonych i dalekiej czerwieni diod LED, aby wytworzyć wysoce wydajne źródło światła zostało skalibrowane w celu zapewnienia wysokiej intensywności, stabilności i równomiernej mocy wyjściowej dla optymalnej absorpcji światła

Poprzednie generacje lamp LED do uprawy wykorzystywały mieszaninę niebieskich i ciemnoczerwonych diod LED, aby celować w szczyt absorpcji chlorofilu. Chociaż rozwiązania te działały odpowiednio, brakowało im ważnych widm dla wysokiej jakości wzrostu roślin, brakowało penetracji przez gęste szczyty roślin i zapewniało słabą widoczność do kontroli i utrzymywania pomieszczeń do uprawy.

Chłodzenie pasywne
Innowacyjny projekt i postęp w technologii LED firmy Lumatek spowodowały, że stosowane diody LED o dużej mocy dzięki pasywnemu chłodzeniu konwekcyjnemu. Konstrukcja, która nie zawiera wentylatorów oznacza brak ruchomych części, dzięki czemu oprawy LED Lumatek są wyjątkowo wytrzymałe, o długiej żywotności i działają cicho.

W skład zestawu wchodzą:

- 1x Attis 300W LED
- 1x Kabel zasilający
- 2x wieszaki na kable
- 1x Instrukcja
 

Specyfikacja:

- Skuteczność: 2,3 µmol / J
- PPF: 690 µmol / s
- Napięcie wejściowe: 220–240 V, 50–60 Hz
- Pobór mocy: 300 W
- Powierzchnia oświetlenia: 1,0 x 1,0 m
- Żywotność: 60 000 godzin
- Dystrybucja światła: 110 °
- Źródło światła: LUMLED Diody
- Możliwość przyciemniania: 20% -40% -60% -80% -100%
- Waga: 5,2 kg
- Wymiary: 558,2 x 558,2 x 86,8 mm
- Spektrum: pełne spektrum +

Szczegóły produktu
Lumatek 565544
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Lumatek ATTIS 300W LED

Lumatek ATTIS 300W LED

Stosując panel LED Lumatek ATTIS 300W możesz być pewny, że Twoje rośliny będą znakomicie się rozwijać.

Napisz swoją opinię
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku